Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk Tamiri, bakımları zamanında yapılmayan her kepengin başına gelecek olan bir durumdur. Bakımları zamanında yapılmadığından veya dış etkenler nedeniye oluşan arızalar otomatik kepenk sistemlerinin sağlıksız çalışmasına hatta zamanla bozulmasına neden olabilmektedir. En çok görülen durumların başında akü arıza gelmektedir. Uzun kullanım sonrasında akülerin ömrü yavaş yavaş bitmektedir ve artık kepenkleri çalıştıramaz duruma gelebilir. Veya elektrik voltajından kaynaklanan bir takım arızalar da oldukça sık olabilmektedir. Her türlü otomatik kepenk arızasında profesyonel ekibimiz sizlerin hizmetinizdedir. 7/24 otomatik kepenk tamir hizmeti veren firmamız bir telefonunuzla en yakın teknik ekibi bulunduğunuz adrese yönlendirmektedir. Arıza tespiti sonrası, hızlıca arıza giderilir ve kepenk çalışır duruma getirilir.

Otomatik kepenkler zamanla dış etkenlerden dolayı açılır kapanırken bir takım sesler ve gıcırdamalar olabilmektedir. Bu durumlarda kepenk yavaş yavaş kendine zarar vermektedir. Bu sesleri duyar duymaz acil bir kepenk tamircisi çağırmalısınız. Aksi taktirde bu durum zamanla kepenklerin iyi bozulmasınına neden olur ve çok daha fazla masraf çıkaracaktır. Bakımları zamanında yapılırsa bu gibi durumlarla kolay kolay karşılaşılmaz. Oluşabilecek arızalar öncesinden tespit edilir ve kepenkler arıza yapabilcek parçalarını müdahale edilir. Çok daha uygun maliyetlerle kepenkleriniz yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışır.

Otomatik kepenk tamiri ve değişimi hizmeti veren firmamız bunların yanında bir çok hizmeti vermektedir. Uzaktan kumanda çoğaltılması yapılabilmektedir. Ayrıca yay değişimi, sökme, takma, akü değişimi gibi her türlü tamir hizmetini sizlere sunmaktadır.


 

Otomatik Kepenk Tamircisi

Arıza yapan ve açılmayan kepenklerinizi işinde uzman olmayan tamircilere /kişilere  teslim ederseniz, sonuçları çok vahim olabilir. Kepengi açmaya çalışırken motoruna ve elektronik aksamına zarar verebilir. Bu durumda masrafınız daha fazla olacaktır. Arızalı kepenkleri işinde uzman profesyonel tamircilere teslim etmelisiniz.

Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik kepenk tamiri için uzman personellerimiz ile haftanın 7 günü günün her saati hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olan firmamız İstanbul ve bölgesine hizmet vermektedir. Hizmet bölgelerimiz Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar , Bağcılar,  Bahçelievler , Bakırköy , Başakşehir , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beylikdüzü , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Çekmeköy , Esenler, Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy , Kâğıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sarıyer , Silivri , Sultanbeyli , Sultangazi , Şile , Şişli , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar , Zeytinburnu