Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik Kepenk Servisi hizmetleri veren firmamız haftanın her günü, günün her saati hizmetinizde. Arıza yapan kepenkler uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından hızlıca arıza tespiti yapılır ve ardından gerekli işlem yapılarak kepenk çalışır duruma getirilir. Otomatik kepenklerde oluşan elektronik ve mekanik her türlü arıza için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En sık karşılaşılan kumandanın kaybolması veya kumandanın çalışmaması gibi durumlarda kumandanız tamir edilir. İstediğiniz adette ise yeni kumanda yapılabilir.

İstanbul’un her bölgesinde otomatik kepenk servisi hizmeti veren firmamız en iyi işçiliği en uygun fiyatlara sunuyor. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız her marka otomatik kepenk  konusunda uzmandır. Her kepenk markası bir birinden başka elektronik yapıda olması nedeniyle servis personellerimiz sürekli eğitim alarak kendilerini yenilemektedir.

Otomatik Kepenk Neden Çalışmaz

Otomatik kepenk eğer çalışmıyorsa bunun bir kaç nedeni olabilir. Öncelikle arıza kumandadan kaynaklı olabilir. Kumandanın pili bitmiş ise pil değişimi yapılır. Kumanda arızalı ise kumanda tamiri yapılır. Bir diğer sık rastlanan durum elektrik kesintisi olduğunda otomatik kepenk açılmıyor veya kapanmıyorsa akü devreye girmesi gerekirken akünün çalışmaması. Akü zamanla ömrü bittiği için kepengi indirecek veya kaldıracak gücü sağlayamaz. Akünün arasıra kontrol edilmesi gerekmektedir. Ömrü biten akü yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bakımları zamanında yapılan otomatik kepengin akü değişimi zamanı geldiğinde yapılır.


 

Otomatik Kepenk Montajı

İsteginiz doğrultusunda otomatik kepenk bulunduğu yerden itina ile sökülür ve yeni yerine tekrardan uzman ekibimiz tarafından montajı gerçekleştirilir. Montaj sonrasında otomatik kepenk kontrolleri ve testleri yapılarak teslim edilir. Uzman ekibimiz montaj sonrasında düzenli bakım hizmeti vermektedir.

Otomatik Kepenk Servis Bölgeleri

Otomatik kepenk servisimiz uzman personellerimiz ile haftanın 7 günü günün her saati hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olan firmamız İstanbul ve bölgesine hizmet vermektedir. Hizmet bölgelerimiz Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar , Bağcılar,  Bahçelievler , Bakırköy , Başakşehir , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beylikdüzü , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Çekmeköy , Esenler, Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy , Kâğıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sarıyer , Silivri , Sultanbeyli , Sultangazi , Şile , Şişli , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar , Zeytinburnu